Těloolomouc v Žurnálu

Tady si můžete přečíst krátkou reportáž z Těloolomouce 2017 na stránkách Žurnálu UP.

Změny v rozvrhu - 31. 8.

Dnešní lekce v lanovém centru a odpolední Cílové sporty s J. Wittmannovou jsou zrušené. Na golf s T. Bank Navrátíkovou sraz v 15:30 před AC BALUO.

P.S.: Novinky můžete sledovat také v události na FB zde

Infocentrum akce

Informační centrum Těloolomouce bude v provozu v tyto časy:

středa 14:00–20:00,

čtvrtek 7:00–18:00,

pátek 7:00–15:00. Více tady

Rozvrh lekcí ke stažení

Rozvrh lekcí Těloolomouce si můžete stáhnout do svého mobilu či počítače v souboru PDF, případně stáhnout a vytisknout. Stahujte zde (3,3 MB).

Přihlašování na lekce

K dotazům na přihlašování na jednotlivé lekce: Z nabídky lekcí si poskládáte svůj vlastní rozvrh přímo na místě. Valná většina lekcí není kapacitně omezena a lekce se během setkání budou opakovat, takže se nemusíte bát, že by se na někoho nedostalo. 

Místo konání

>> mapa míst konání <<

Přednášky, workshopy a semináře Těloolomouce 2017 se uskuteční zejména v Aplikačním centru BALUO, ve střední Evropě jediném vědecko-technickém parku, který je zaměřený na podporu pohybové aktivity a prevenci onemocnění moderní doby. Centrum, slavnostně otevřené 11. 11. 2016, se nachází v areálu Fakulty tělesné kultury Univerzity Palackého v olomoucké městské části Neředín. 

Více o AC BALUO zde

Celá akce bude zahájena v aule fakulty v budově NA. Dalšími místy konání jsou tělocvična FTK UP Hynaisova, tělocvičny Fakultní základní školy (Tererovo nám.) a SZŠ a VOŠZ E. Pöttinga a Lanové centrum Proud.  

 

Informační centrum akce

V případě jakýchkoliv dotazů spojených s orientací ve městě, dopravu na sportoviště a vůbec k průběhu akce vám bude k dispozici informační centrum, jehož tým vám poradí se vším, co budete potřebovat. 

telefon: 739 249 082 - Jana Seidlová

 

středa 30. 8. 14:00–20:00

FTK UP, budova NA, 4. podlaží, prostor před aulou 

adresa: třída Míru 117, 771 11 Olomouc

 

čtvrtek 31. 8. 7:00–18:00

pátek 1. 9. 7:00–15:00

AC BALUO, naproti recepci 

adresa: U Letiště 32, 771 11 Olomouc

 

Doprava

Areál Fakulty tělesné kultury Univerzity Palackého v Neředíně i další místa konání Těloolomouce 2017 leží na trase tramvaje linky 7, která jezdí mezi hlavním vlakovým nádražím a konečnou zastávkou Neředín, krematorium. Z této zastávky je to k fakultě jen několik málo kroků. K dopravě mezi některými místy konání lze využít i autobus linky 26 (Hlavní nádraží – Topolany), který staví v zastávkách Hlavní nádraží, U Kovárny a Neředín, krematorium. 

Základní lístek na MHD s platností 40 minut stojí 14 Kč, celodenní jízdenka pak 46 Kč. Je možné také zakoupit SMS jízdenku s platností 50 minut za 18 Kč. Pro objednání je třeba zaslat SMS ve tvaru DPMO na číslo 90206.

- přijedu autem

Fakulta tělesné kultury sídlí na konci města při výpadovce na Konici. Omezenou možnost parkování nabízí přímo areál fakulty. Případně je v jeho těsné blízkosti záchytné parkoviště u městských hřbitovů.

- přijedu vlakem

Přímo před hlavním nádražím je terminál MHD, odkud je možné se k areálu fakulty dopravit tramvají linky 7 nebo autobusem linky 26, v obou případech je výstupní zastávkou Neředín, krematorium.

- přijedu autobusem

Z autobusového nádraží je třeba se nejprve dostat na terminál MHD před hlavním vlakovým nádražím: buď lze jít 5-10 minut pěšky podchodem a přes most, nebo lze využít od podchodu tramvaje linky X4 (směr Nová Ulice) či autobusů linek 10, 12, 15 či 19 (směr Řepčín, Černovír, resp. Tabulový vrch). Od hlavního nádraží potom pokračujte k fakultě tramvají linky 7 nebo autobusem linky 26.