Informace k setkání projektu KLIKO

Součástí programu Těloolomouce je také celostátní setkání projektu KLIKO. Účastníci si níže mohou projít základní informace k tomuto setkání.

Lekce ke stažení

Některé z příspěvků letošního ročníku Těloolomouce si již nyní můžete stáhnout jako PDF, stačí v přehledu lekcí kliknout na "příspěvek ke stažení".

Setkání projektu KLIKO

Účastníkům setkání projektu KLIKO, které se uskuteční v rámci Těloolomouce, budou na zadané e-maily zasílány informace k ubytování a programu. Pokud jste uvedli "obecný" e-mail své školy nebo jiný e-mail, ke kterému momentálně nemáte přístup, obraťte se prosím na Soňu Formánkovou - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Doprava na Těloolomouc

V sekci Místo konání najdete nejen informace o tom, kde se Těloolomouc koná, ale i pokyny, jak se k jednotlivým místům dostat, včetně odkazu na mapu s vyznačenými důležitými místy letošního setkání.

Těloolomouc 2017 na Facebooku

Pokud používáte Facebook, můžete novinky ohledně letošní Těloolomouce sledovat v události zde.

Úvodní slovo

Vážení účastníci,

kliknutím na fotku níže si můžete stáhnout 2. oznámení, v němž najdete všechny potřebné informace k letošnímu ročníku Těloolomouce. Pokud byste však přece jen přišli na něco, co v oznámení není, kontaktujte prosím Janu Seidlovou na  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Teloolomouc2017 2ozn 01

svozil

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

dovolte mi Vás co nejsrdečněji přivítat na jedenáctém pracovním setkání tělovýchovných pedagogů Těloolomouc 2017 na půdě Fakulty tělesné kultury Univerzity Palackého.

Jsem velmi rád, že se tuto akci, která dává prostor pro výměnu informací, zkušeností a kontaktů a pro prezentaci nových směrů v oblasti inovace a integrace tělesné výchovy, sportu a pohybové rekreace, podařilo opět uspořádat a že jste si k nám před zahájením školního roku opět našli cestu. Pevně věřím, že odjíždět budete spokojení a především obohacení novými poznatky a zkušenostmi. Organizátoři a lektoři připravili opravdu pestrou paletu zajímavých příspěvků, ze kterých si jistě vyberete.

Budeme potěšeni, pokud Vás zaujmou také moderní prostory Aplikačního centra BALUO, které hostí velkou část programu. Za možná nicneříkajícím názvem se skrývá ve střední Evropě unikátní vědecko-technický park zaměřený na vědu, výzkum a aplikace v oblasti zdravého životního stylu a prevence civilizačních onemocnění, vybavený moderní technologií. V době konání posledního ročníku Těloolomouce jsme teprve zahajovali stavbu centra, v současnosti již ale centrum hostilo řadu reprezentačních soustředění či odborné konference a navštívila jej například čtyřnásobná olympijská vítězka, plavkyně Inge de Bruijn.

Všem účastníkům, lektorům a organizátorům přeji, ať se toto inspirativní setkání přátel pohybu a zdraví vydaří dle jejich představ.

Zbyněk Svozil, děkan FTK UP