Těloolomouc v Žurnálu

Tady si můžete přečíst krátkou reportáž z Těloolomouce 2017 na stránkách Žurnálu UP.

Změny v rozvrhu - 31. 8.

Dnešní lekce v lanovém centru a odpolední Cílové sporty s J. Wittmannovou jsou zrušené. Na golf s T. Bank Navrátíkovou sraz v 15:30 před AC BALUO.

P.S.: Novinky můžete sledovat také v události na FB zde

Infocentrum akce

Informační centrum Těloolomouce bude v provozu v tyto časy:

středa 14:00–20:00,

čtvrtek 7:00–18:00,

pátek 7:00–15:00. Více tady

Rozvrh lekcí ke stažení

Rozvrh lekcí Těloolomouce si můžete stáhnout do svého mobilu či počítače v souboru PDF, případně stáhnout a vytisknout. Stahujte zde (3,3 MB).

Přihlašování na lekce

K dotazům na přihlašování na jednotlivé lekce: Z nabídky lekcí si poskládáte svůj vlastní rozvrh přímo na místě. Valná většina lekcí není kapacitně omezena a lekce se během setkání budou opakovat, takže se nemusíte bát, že by se na někoho nedostalo.

Úvodní slovo

svozil

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

dovolte mi Vás co nejsrdečněji přivítat na jedenáctém pracovním setkání tělovýchovných pedagogů Těloolomouc 2017 na půdě Fakulty tělesné kultury Univerzity Palackého.

Jsem velmi rád, že se tuto akci, která dává prostor pro výměnu informací, zkušeností a kontaktů a pro prezentaci nových směrů v oblasti inovace a integrace tělesné výchovy, sportu a pohybové rekreace, podařilo opět uspořádat a že jste si k nám před zahájením školního roku opět našli cestu. Pevně věřím, že odjíždět budete spokojení a především obohacení novými poznatky a zkušenostmi. Organizátoři a lektoři připravili opravdu pestrou paletu zajímavých příspěvků, ze kterých si jistě vyberete.

Budeme potěšeni, pokud Vás zaujmou také moderní prostory Aplikačního centra BALUO, které hostí velkou část programu. Za možná nicneříkajícím názvem se skrývá ve střední Evropě unikátní vědecko-technický park zaměřený na vědu, výzkum a aplikace v oblasti zdravého životního stylu a prevence civilizačních onemocnění, vybavený moderní technologií. V době konání posledního ročníku Těloolomouce jsme teprve zahajovali stavbu centra, v současnosti již ale centrum hostilo řadu reprezentačních soustředění či odborné konference a navštívila jej například čtyřnásobná olympijská vítězka, plavkyně Inge de Bruijn.

Všem účastníkům, lektorům a organizátorům přeji, ať se toto inspirativní setkání přátel pohybu a zdraví vydaří dle jejich představ.

Zbyněk Svozil, děkan FTK UP

Teloolomouc 01

Akce se koná za podpory Statutárního města Olomouce.

Logo olomouc